עבור לתוכן
עדכוני הקהילה:
 • ברוכים הבאים לפורום של קהילת סוויפט איי-אל, נא לקרוא את החוקים שלנו!
 • שרתי הפייבאם שלנו פתוחים לקהל הרחב! מוזמנים להיכנס ולשחק!
 • קהילות הראסט והמיינקראפט שלנו מושבתות עד להודעה חדשה, עמכם הסליחה
 • המשך גלישה נעימה!

JewHyper

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  80
 • הצטרפות

 • זכייה בימים

  1

האחרון זכה ביום JewHyper

היה התוכן האהוב ביותר! JewHyper

מוניטין

1 Neutral

3 עוקבים

אודות JewHyper

 • יום הולדת 23/01/2005

מבקרים אחרונים

1,539 צפיות בפרופיל
 1. שם פרטי: מאור כינוי במשחק: JewHyper מהו גילכם: 16 שם בדיסקורד: JewHyper#2005 קישור לפרופיל בתוכנה Steam: https://steamcommunity.com/id/JewHyper/ השרת אליו תרצו להתקבל: Jailbreak מדוע מגיע לכם להתקבל לתפקיד: אני אחראי, בוגר, פעיל ויודע פקודות. יש לי ניסיון רב בקהילות סיאס, רוקט ליג, פורומים ועוד... יש לי גם ניסיון בקהילת סוויפט, אז אני כבר יודע את כל הפקודות בע"פ ואני יו
 2. שם: מאור למה קיבלת Blacklist?: אביוזים (אני חושב, פשוט לא הודיעו לי על הבלאקליסט). למה אתה רוצה שנוריד לך?: אני רוצה לחזור לצוות הקהילה.
 3. שם פרטי: מאור כינוי במשחק: JewHyper מהו גילכם: 16 שם בדיסקורד: JewHyper#2005 קישור לפרופיל בתוכנה Steam: https://steamcommunity.com/id/JewHyper/ השרת אליו תרצו להתקבל: Fun מדוע מגיע לכם להתקבל לתפקיד: אני אחראי, בוגר, פעיל ויודע פקודות. יש לי ניסיון רב בקהילות סיאס, רוקט ליג, פורומים ועוד... יש לי גם ניסיון בקהילת סוויפט, אז אני כבר יודע את כל הפקודות בע"פ ואני יודע איך
 4. היי lootri, קודם כל, אתה צריך להיות רציני ולא לכתוב "בתודה, lootri החתיך", תלונה זה עניין רציני ואני מצפה שתתייחס לזה בצורה כזו. דבר שני, על מנת שנתייחס לתלונות של חברי צוות, הן אמורות להיות לפי הטופס שנמצא באשכול ההסבר (לחץ כאן על מנת לעבור לאשכול). ננעל.
 5. שלום רב לכולם, לאחר התלבטויות רבות של ממשלת מדינת ישראל, הוחלט שהשחקן JewHyper לא אשם ושהשחקן Player יחוייב לבקש את פתיחת חדרו הפרטי מחדש באשכול המיועד לכך (לחץ כאן על מנת לעבור לאשכול). בנוסף לכך, ממשלת מדינת ישראל החליטה שהשחקן הבא שירשום "#ג'יוהייפרלמאסר" בכל צ'אט/אשכול שהוא, יקבל באן לזמן ארוך מאוד. על החתום, JewHyper המלך. ננעל.
 6. היי Cute Pug, אין דרך לטפל באשכול זה, מכיוון שהוא אינו ממולא כמו שצריך. תפתח אשכול חדש שבו הטופס הבא יהיה ממולא כמו שצריך: ננעל.
 7. מנהל השרת עלה מסיבות שלא קשורות לשאל האנשים בקהילה. צוות הקהילה (לא כולל למנהל השרת הזה) מחוייבים להיות מגיל 13 ומעלה. אם אתה מרגיש שזה לא הוגן, אני מאוד מצטער, אך אין לי מה לעשות עם כך. ננעל.
 8. היה כיף, תודה שהיית אצלנו! שיהיה לך בהצלחה בהמשך.

×
×
 • צור חדש...