עבור לתוכן
עדכוני הקהילה:
 • ברוכים הבאים לפורום של קהילת סוויפט איי-אל, נא לקרוא את החוקים שלנו!
 • שרתי הפייבאם שלנו פתוחים לקהל הרחב! מוזמנים להיכנס ולשחק!
 • קהילות הראסט והמיינקראפט שלנו מושבתות עד להודעה חדשה, עמכם הסליחה
 • המשך גלישה נעימה!

Sagiv

הנהלה בכירה
 • הודעות פעילות

  38
 • הצטרפות

 • זכייה בימים

  4

האחרון זכה ביום Sagiv

היה התוכן האהוב ביותר! Sagiv

מוניטין

7 Neutral

8 עוקבים

אודות Sagiv

 • דרגה
  מנהל בכיר ואחראי טורנירים
 • יום הולדת 13/03/2004

מבקרים אחרונים

546 צפיות בפרופיל
 1. חוקי שרת ה-Pickup : 1. אסור לעשות טרולים בזמן המשחק. 2.יש איסור להשתמש בתוכנות זדוניות ובתוכנות צד שלישי. 3.יש איסור לעשות אירייפים, צרחות, קללות והעלבות פוגעניות כלפי הטים שלך והטים שנגדך. 4. אסור לשים שירים או תכנים דומים ב-Voice chat. 5. חל איסור להספים באופן כללי שום דבר אשר נמצא במשחק בין אם זה צאט או בין אם זה במיקרופון. 6.אין לאיים או לעשות משהו במכוון לפגוע בבן אדם אחר. 7.לא יתקבלו על הדעת אמירות גזעניות, איחולי מחלות ומילות גנאי אשר פוגעות. 8.אסור לפרסם קהילות. 9.יש לפני המשחק להתמקם בחדרי הדיסקורד המותאמים לפיקאפ לבדוק שכולם יודעים את החוקים ולתת לאדמין לנהל את המש
 2. בשביל להשתתף בטורניר אתם צריכים קבוצה של 6 אנשים מקסימום!!! (לא חובה 6 אפשר 5 השחקן השישי הוא מחליף למקרים כמו אחד שקרס לו/אחד שחייב ללכת וכו'). אתם מחויבים לרשום את הקבוצה שלכם מראש לטורניר בדרך הבאה: שם הקבוצה: חברי הקבוצה: דיסקורד של חברי הקבוצה: פרופילים בסטים של חברי הקבוצה: סטים איידי של חברי הקבוצה: בהצלחה!
 3. חוקי הטורנירים (Pickups) ב-CS:GO: 1. כל קבוצה חייבת להיות בחדר מיוחד בשרת הדיסקורד של הקהילה בזמן הטורניר (יהיו חדרים מיוחדים רק לחברי הקבוצה). 2. חל איסור מוחלט על שימוש בכל סוג של תוכנות משפרות ביצועים/צד שלישי כגון ציטים וכו... 3. אסור לריב בזמן המשחק בין הקבוצות. 4. אין לעשות שינוי בקבוצה בלי ידיעת המנהלים מראש. 5. חובה שלכל השחקנים יהיה משתמש עם PRIME. 6. מי שיצא בזמן הטורניר בכוונה, לא יחזור יותר. 7. אם חבר קבוצה יוצא בכוונה מהשרת בזמן המשחק, הקבוצה תמשיך לשחק עם 4 שחקנים במקרים של תיקון לאגים ריסטארט למחשב וכו יש להודיע על כך לפני למנהלים ולקבל אישור.
 4. שלום אני שגיב מנהל בכיר בקהילה קראתי את טופס הבקשה להורדה מהבלאקליסט שלך והחלטתי שלא מגיע לך שירד לך השם משם עקב הדברים שעשית למרות מה שרשמת ולמרות הכל זאת ההחלטה הסופית שלי אתה בטח שואל את עצמך למה נכון? אוקיי אז ככה בן אדם שעושה בעיות לצוות שלי ובקהילה שלי יוכל לשכוח מלהיות צוות כאן בשביל להיות גם ברמה הכי נמוכה שנקראת אדמין אפשרי להתקבל אך ורק עם הנתונים הכי טובים וההיסטוריה הכללית בשרתים שזה אומר בלי בעיות בלי בלי ציטים בלי שום דבר שיכול לגרום לנו לא לסמוך עליך בתור צוות ובגלל זה הרבה אנשים גם כמוך שעשו בעיות לא התקבלו מאותה הסיבה המשך יום טוב. ננעל.
 5. הנחיות הטורנירים ב-CS:GO: 1. עשר דקות לפני תחילת הטורניר כל שחקני הקבוצות צריכים להיות בתוך חדרם ולהמתין עד תחילת הטורניר. 2. בין משחק למשחק יהיה הפסקה של 10 דקות. 3. הלידרים של שני הקבוצות יתנו אבאנדונים כל אחד בתורו מי שיתחיל ראשון הוא מי שינצח בעץ או פלי וירטואלי באינטרנט שזה יהיה פייר בין שניהם. 4. אם שחקן רוצה להתלונן על שחקן אחר שנגדו/איתו יוכל לעשות זאת רק אחרי שיינתן פריז-טיים (פסק זמן) לפי בקשתו בצ'אט המשחק. 5. לשתי הקבוצות ניתן להפעיל תפקודה /pause רק פעמיים שכל אחת מהפעמים יהיה למשך זמן של כ-4 דקות גג. 6. המנהלים של הטורניר יהיו אחראים על כל מה שקורה בטורניר והם רשאים לעשות
 6. אני מקבל את ההתנצלות הפעם הזאת פעם הבאה זה לא יסלח ואני מקווה שתשתנה ותקבל מה שההנהלה קובעת ומציבה לך בלי בעיות ושטויות כפי שעשית מה שקרה באמת הכעיס אותי אבל עכשיו שבאת והתנצלת זה הדבר הכי גדול שיכלת לעשות אבל פעם הבאה עדיף לך שזה לא יקרה שוב המשך יום טוב. ננעל.
 7. התשובה היא לא תפקיד זה הוא תפקיד חיוני וגבוהה אשר דורש פעילו גבוהה במשך היום ואתה רשמת פחות משעה. סגור

×
×
 • צור חדש...