עבור לתוכן
עדכוני הקהילה:
  • ברוכים הבאים לפורום של קהילת סוויפט איי-אל, נא לקרוא את החוקים שלנו!
  • שרתי הפייבאם שלנו פתוחים לקהל הרחב! מוזמנים להיכנס ולשחק!
  • קהילות הראסט והמיינקראפט שלנו מושבתות עד להודעה חדשה, עמכם הסליחה
  • המשך גלישה נעימה!

באגים באנימציות של ה[Energy Sword]

ShadoW

Recommended Posts

אהלן, אשכול זה מיועד למתכנת ולצוות גבוהה כי רק הם יכולים לעזור בבעיה אם אתה לא אחד מהתפקידים האלה תודה בכל מקרה על הניסיון.

השם - אורי
הפרופיל בסטים/הסטים איידי - https://steamcommunity.com/id/BALJITGEVER/
בעיה זאת מופיע בכל שרתי הקהילה שבהם יש את הסקין.

היום לפני בערך חצי שעה/שעה קניתי את הסכין [Energy Sword] המופיע בתמונה למטה

הסכין יפה והכל אבל חלק מהאנימציות חסרות/לא עובדות בכלל/סתם מופיעות באקראיות

ניסיתי לשנות את הסכין ש"מתחת" לסקין אבל לכל אחד מהסכינים יש בעיות אחרות

להלן הפירוט:

CT/T KNIFE: אין אנימצית פתיחה שאני מעביר אל הסכין האנימציה הזאת לפעמים מופיע סתם,לפעמים אנימצית הדקירה מופיע גם באקראיות. אנימצית הINSPECT עובדת
PARACORD KNIFE: , אנימצית הINSPECT לא עובדת בכלל, אין אנימציה שאני מעביר אל הסכין. אחרי כל אנימציה זה עושה אנימצית דקירה.
SURVIVAL KNIFE:  אנימצית הדקירה מופיע באקראיות, אנימצית הINSPECT לא עובדת בכלל, אין אנימציה שאני מעביר אל הסכין.
NOMAD KNIFE: יש אנימצית שאני מעביר אל הסכין, לפעמים אנימצית הדקירה מופיע גם באקראיות. אנימצית הINSPECT לא עובדת בכלל,
SKELETON KNIFE: אנימצית הדקירה מופיע באקראיות, אנימצית הINSPECT לא עובדת בכלל, אין אנימציה שאני מעביר אל הסכין.
CLASSIC KNIFE: אנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה, אניצית הINSPECT עובדת
URUS KNIFE: אנימצית הדקירה מופיע באקראיות, אנימצית הINSPECT לא עובדת בכלל, אין אנימציה שאני מעביר אל הסכין.
NAVAJA KNIFE: אניצית הINSPECT עובדת אין אנימציה שאני מעביר אל הסכין., אנימצית הדקירה מופיע באקראיות
STILETTO KNIFE: אנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה, אניצית הINSPECT עובדת
TALON KNIFEאנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה, אניצית הINSPECT לא עובדת
KARAMBIT KNIFE: אנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה, אניצית הINSPECT עובדת
M9 BAYONET KNIFEאנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה, אניצית הINSPECT עובדת
BAYONET:KNIFE אנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה, אניצית הINSPECT עובדת
BOWIE KNIFE: הכי שבורה: אנימצית הבאק מופיע אחרי דקירה גדולה אנימצית  הINSPECT הופכת להיות אנימצית הדקירה הגדולה יש פתיחה בדילאי ופתיחה אחרי כל דקירה
FLIP KNIFE: אניצית הINSPECT עובדת אנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה
SHADOW DAGGERS KNIFE: אניצית הINSPECT לא עובדת אנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה
HUNTSMAN KNIFE:אנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה, אנימצית הדקירה מופיע באקראיות אניצית הINSPECT עובדת
FALCHION KNIFE:אנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה, אניצית הINSPECT עובדת
GUT KNIFE: אנימצית הפתיחה מופיע בדילאי ולפעמים בכלל לא ומופיע אחרי כל דקירה, אניצית הINSPECT עובדת

בבקשה סדרו אחד מהסכינים האלו בשביל שנאכל להשתמש בסקין הזה ללא שום בעיות
אשמח עם תסדרו את הסקין של הסכין או שתחזירו לי את הקרדיטים של הסכין כי כרגע זה ממש בלתי אפשרי להשתמש בה
תודה מראש❤️
image.thumb.png.d1e84f2dadedf18f43138dff6657a1fc.png

נערך היום על-ידי ShadoW
הוספת פירוט

862564278_hatimatemplate.gif.b500c27f9dc79f98c583248876abbdb9.gif

ShadoW+#2211 |                       אורי                       |        GhoSt✡         |

771462638_untitled2.png.6c4473a27c5308623efafaa05e7773be.png.0706908d5fe45b5a7b06ddc2280ad579.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אל תחלל לי את האשקול

ShadoW+#2211 |                       אורי                       |        GhoSt✡         |

771462638_untitled2.png.6c4473a27c5308623efafaa05e7773be.png.0706908d5fe45b5a7b06ddc2280ad579.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אשמח לקבל את הקרידיטים שלי בחזרה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים