עבור לתוכן
עדכוני הקהילה:
  • ברוכים הבאים לפורום של קהילת סוויפט איי-אל, נא לקרוא את החוקים שלנו!
  • שרתי הפייבאם שלנו פתוחים לקהל הרחב! מוזמנים להיכנס ולשחק!
  • קהילות הראסט והמיינקראפט שלנו מושבתות עד להודעה חדשה, עמכם הסליחה
  • המשך גלישה נעימה!

באן ברולפליי

Boo

Recommended Posts

השם שלכם: Boo

הסטים פרופיל/איידי שלכםSTEAM_1:1:517444414

שם של חבר הצוות: Skweed weed

סטים פרופיל/איידי של איש הצוותhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198849471350

מה הדרגה של איש הצוות: מנהל שרת הרולפליי

באיזה שרת זה קרה: RP

ספרו לנו כמה שיותר על הבעיה: לפי מה שכתוב בסורסבאן קיבלתי באן היום עם הסיבה: trolling + pirsum kehilot koshlot ve metot. אני רוצה להבין למה קיבלתי את הבאן בבקשה. אשמח לדבר עם מישהו מההנלה הגבוהה בדיסקורד. (נמצאת בדיסקורד שלכם)

האם יש לכם הוכחה(צרפו קישור לסירטון/לSCREENSHOT) :

האם אתם מוכנים לקבל עונש על זה שאתם מנסים "להפיל" איש צוות סתם: כן.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קודם כל לפני שאגיב לתלונה שלך חשוב לשים את הדברים על השולחן ולהגיד בבירור שאת בעצם מנהלת שרת ה-RP בקהילה אחרת.
ועכשיו תגובתי... הסיבה שבגללה קיבלת את הבאן היא מכמה סיבות ואני אפרט:

1. נכנסת לשרת הRP המצויין!!! שלנו עוד ביומו הראשון כשנפתח וביחד איתך נכנס גם האדון המכובד המכונה "Senty", גילוי נאות. "Senty" הוא הסגן שלך בשרת אותו את מנהלת.
ובאותו היום בכניסתך לשרת (שמטרתה לא ברורה כ"כ הרי מיותר יהיה לציין שהקהילות השונות לא בדיוק BFF )  התחלתם לעשות טרולים בשרת ללא הרף וגם כאן יהיה מיותר לציין שאת ככל הנראה מבינה שדבר זה פוגע באיכות המשחק וחווית המשחק של
השחקנים שמנסים וגם מצליחים להנות אצלנו בשרת המופלא והאיכותי!!

2. להזכירך עוד לפני שהתקבלה החלטה לתת את הבאן המדובר ניסיתי ליצור איתך קשר באמצעות הדיסקורד ולנסות ולדבר איתך על הנושא הנ"ל וגם על נושא לא פחות חשוב
ובו אני כותב לך שנמצא אצלך אדמין שהרשה ומרשה לעצמו להיכנס אלינו לשרת ממשתמשים מפוברקים בכדי לעשות לנו טרולים בשרת וגם כן לפרסם את הקהילה

נחשי איזו
? נכון! שלך

3. סיבה מספר 3 כבר לא תהיה סיבה מכיוון שאני די סבור ובטוח ששתי הסיבות הנ"ל מספקות את הבאן ומצדיקות אותו לכל המשתמע מכך! ובכל זאת אוסיף ואומר שניתנה לך ולכל הצוות שלך 
הזדמנות פז לחזור לדרך היישר ולהיות שוב אנשים טובים שמכבדים או לפחות מנסים לכבד קהילות אחרות ושרתיהם אפילו אם
הן מצליחות קצת יותר.
כמו שבטח הבנת הבאן שלך ירד. 

מאחל לך המשך יום מקסים וחווית משחק מהנה!
נ.ב 
רק אוסיף ואומר שהינני עדיין מכבד אותך מפאת יחסינו שהיו יחסי מנהלת שרת ואדמין (עוד כשהייתי אדמין אצלך בקהילה) כל זאת ועוד בכדי לומר לך שחשוב לי שתדעי 

בשבילך תמיד יהיה לי סלוט נוסף בסלוט האדמינים המקצועי האחראי המסור החברותי והמצליח של קהילת Swift-IL.com
במידה ושחכת אשמח להזכירך כי האיי פי לשרת המצויין כ"כ שלנו הינו - Game.Swift-IL.com:43989.

בברכת דרך צלחה, לשירותיך תמיד !
Skweed weed מנהל שרת ה-RP המHowlלל שלנו !!

[©️ תגובה זאת נרשמה ע"י סקווידוויד , כל הזכויות שמורות 2020 ©️. ]

• Like 3
  • Haha 1

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...