עבור לתוכן
עדכוני הקהילה:
  • ברוכים הבאים לפורום של קהילת סוויפט איי-אל, נא לקרוא את החוקים שלנו!
  • שרתי הפייבאם שלנו פתוחים לקהל הרחב! מוזמנים להיכנס ולשחק!
  • קהילות הראסט והמיינקראפט שלנו מושבתות עד להודעה חדשה, עמכם הסליחה
  • המשך גלישה נעימה!

אדמין (גייל) מנצל באג בשרת רולפליי

Nisim

Recommended Posts

השם שלכם: Nisim

הסטים פרופיל/איידי שלכםhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198432160050/

השם של חבר הצוות: Idansh

פרופיל סטים/איידי של איש הצוותhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198971752477

מה הדרגה של איש הצוות: אדמין

באיזה שרת זה קרה: רולפליי

ספרו לנו כמה שיותר על הבעיה: רדפתי אחרי האדמין כשהייתי סיטי כדי לעצור אותו ולהשליח אותו לכלא (כי הייתה לו קארמה גבוהה) וברגע שהוא היתרחק ממני טיפה הוא ניצל את השנייה הזאתי כדי לצאת מהמשחק כדי שאני לא יעצור אותו ובנוסף לכך האדמין היתגרה בי (גם אני בו) ושיקר שלא רדפתי אחריו ואז שינה את דעתו כשהבין שיש לי רקורד ובקיצור המשיך לשקר ולהמציא כל מיני תרוצים

הערות: התירוץ של האדמין לא נישמע הגיוני בכלל שהוא לא ראה אותי, אם הוא לא היה רואה אותי הוא לא היה ממשיך לעשות באני הופ ובנוסף לכך איך הוא ידע בכלל על הבאג הזה עם הוא ברח ממני. מקווה שתטפלו באדמין בחומרה רבה על שקריו ומעשיו בשרת אחר. בברכה ניסים 3>

האם יש לכם הוכחה (צרפו קישור לסרטון/לSCREENSHOT):

סרטון 1:

סרטון 2:

תמונה:unknown.png

האם אתם מוכנים לקבל עונש על זה שאתם מנסים "להפיל" איש צוות סתם: לא מבין למה באן אז בנתיים אני לא יודע מה להגיב פה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האדמין עלה לסגן מנהל שרת אז אני מיתלונן על סגן מנהל שרת

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי ניסים, לאחר מס' בדיקות של התלונה שלך, מצאתי שעידן לא עשה שום דבר לא חוקי ואני הולך להסביר לך למה ואיך החלטתי את החלטה זו.
קודם כל, בדקתי עם סגן מנהל השרת (ניר) שדיברתם איתו באדמין רום מה הוא זוכר ממה שעידן אמר וגם ראיתי את הסרטון שלך (סרטון 2) ולפי מה שהבנתי בסה"כ, עידן יצא מהשרת בסך הכל על מנת לסדר את הכוונת שלו בגלל שהייתה לו באג איתה ובגלל הבאג הזה הוא לא יכל לראות שמות של אנשים (כמו מה שכתב בתמונה ששלחת).
דבר שני, על פי מה שראיתי בסרטון 1, לא כתוב בצ'אט שעידן יצא מהשרת כשרדפת אחריו, רק רואים שהוא נעלם אחרי שעלה במדרגות, מה שאומר שיש סיכוי שהוא או ברח מהר ולא הספקת לראות אותו, או שאדמין העביר אותו לאדמין רום.
בעקבות שני הדברים שהסברתי פה, אין לי מה לעשות עם המקרה ובגלל זה סגן מנהל השרת, עידן, לא יענש.
שיהיה לך יום טוב ושבת שלום. ננעל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...