עבור לתוכן
עדכוני הקהילה:
  • ברוכים הבאים לפורום של קהילת סוויפט איי-אל, נא לקרוא את החוקים שלנו!
  • שרתי הפייבאם שלנו פתוחים לקהל הרחב! מוזמנים להיכנס ולשחק!
  • קהילות הראסט והמיינקראפט שלנו מושבתות עד להודעה חדשה, עמכם הסליחה
  • המשך גלישה נעימה!

אדמין ששונא ממבר ועושה לו בכוונה

lolran2512

Recommended Posts

היי שלום כנארה אתם מכירים אותי היו לי פה כמה בעיות בשרת אבל הצטערתי באמת מכל הלב נתנו לי עוד ניסיון ולא כשלתי האדמין ששנא אותי כשל זה שהוא כל פעם אומר לאנשים לא לוותר לי בעונש בכדי שאני אקבל באן האדמין הזה הוא  עמרי 

הוא אמר שהוא מביא לי PBUN על זה שפרשתי

שזה לא מוצדק

הוא מחפש אותי הוא מתעלל בי

הוא מסיט צוות נגדי

הוא נטפל אלי

כל סיט שמטפלים בי הוא אומר לצוות האחר שהוא מטפל

הוא מכניס אנשים לא קשורים לסיט שישמעו ויעצבנו אותי
את חברים שלו כי הם ביקשו ואני מבקש שיוציאו הוא אומר לא אני מראה לו רקורד הוא אומר לא מוצדק על כל רקורד החבר שלו אומר לו מה העונש שאני מקבל זה לא הגיוני ברצינות

הוא איתם בדיס ותוך שלוש שניות בגללו אני בבאן
וכל הדברים האלה עברתי כבר יומיים שאני בשרת  אולי אתם צוות זה לא אומר שאתם לא טועים לכל אדם מותר לטעות וכל אדם טועה אני מראה לו רקורד של צוות שעושה לי פרי קיל הוא אומר הוא צוות אין לי מה לעשות לו אבל שלי יוצא מיסקליק של פריקיל ישר באן לשעה סיטי באן לשעתיים וכו וכו... זה נראה מהצד שלי זוועת עולם אני בוא ננסה שנייה להיות בצד שלי שתראו איך זה מרגיש 
אתמול הוא טיפל בסיט והוא אמר שהרקורד לא מוצדק שעשיתי רפורט על טארגט ואחרי הסיט אני רדפתי אחריו מה שעשו לי הוא לקח אותי לחדר אדמינים אמר שזה טארגט והביא לי סיטי באן שזה ממש משוגע כי אני עשיתי רפורט על אותו דבר ובגלל שאלו חברים שלו הוא לא עשה להם כלום אני פרשתי מהשרת אבל זה לא אומר שצריך להיות לי פה באן ממש לא מוצדק וכל זה קרה פעמיים וזה קשה להרגיש את זה ממש קשה כי זה כואב שלא שמים עליך כי אתה לא צוות ואם אתה צוות אתה מלך ומותר לך לעשות כל מה שבא לך כמו שהוא אומר "מותר לי לעשות מה שבא לי כי אני צוות בשרת הזה" מקווה שתתיחסו לפחות לזה אם אתם לא מתייחסים לזה שאני קורא לכם בשרת תודה וחג שמח 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אהלן trololo 

חבל שככה אתה מציג את הדברים בצורה שקרית ... כל דבר שרשמת פה הוא שקר אחד גדול.

1) לא דיברת איתך ואמרתי לך סיבה לפי באן, זה היה באן דיסקונקטד. 

2) אני שכנעתי אנשים לוותר לך על באן

3) אני וויתרתי לך על מספר רב של עברות שעשית 

4) אני לא נתתי לך שום באן חוץ מהפי באן

5) לא אני נתתי לך סיטי באן 

אתה ביצעת הסתה נגד צוות השרת והשרת עצמו, אמירות וקללות קשות כלפיי, איומים שתוריד אותי מאדמין וטרולים בלתי פוסקים וכל זאת לאחר שיחת בירור עם חן, אופק ולאון . לאחרי כל זאת קיבלת את הבאן שלך, באן מוצדק. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אהלן TROLOLOL. 

העניין בבדיקה, במידה וזה נכון האדמין יענש בחומרה רבה. 

בברכה, 5ive - אחראי צוות ה-CS:GO.
דיסקורד: 5ive#6621

sb.png.3f083175a6d50aaf34541ae7ed25f922.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אהלן trololol, לאחר בדיקה מעמיקה עם האדמין וההנהלה לא נמצאה שום בעיה בהתנהלותו של האדמין. 

במידה ותרצה לערער על הבאן תוכל לפתוח אשכול אחד או לפנות אל האדמין בדיסקורד בפרטי : omri#7973

אני משאיר את אשכול זה פתוח במידה ויש לך שאלות או משהו אחר להגיב.

בברכה, 5ive - אחראי צוות ה-CS:GO.
דיסקורד: 5ive#6621

sb.png.3f083175a6d50aaf34541ae7ed25f922.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• .HΞN. locked this אשכול
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...