עבור לתוכן
עדכוני הקהילה:
  • ברוכים הבאים לפורום של קהילת סוויפט איי-אל, נא לקרוא את החוקים שלנו!
  • שרתי הפייבאם שלנו פתוחים לקהל הרחב! מוזמנים להיכנס ולשחק!
  • קהילות הראסט והמיינקראפט שלנו מושבתות עד להודעה חדשה, עמכם הסליחה
  • המשך גלישה נעימה!

סליחה שגיב.

Noam14512

Recommended Posts

@Sagiv הייתי רוצה להגיד לך משהו , איך שהתנהגתי אליך. התנהגות שלי הייתה מגעילה מאוד ואין לי הצורך להתנהג ככה למישהו שמשקיע תחיים שלו בשרת . והייתי רוצה לבקש סליחה ממך מאוד , לא הייתי לי כוונה לריב איתך רק להסביר לך משהו. וכנראה פירשת את זה לא נכון וקצת..... קרה מה שקרה אז אני מבקש סליחה ענקית ממך... ולא אקרה יותר ואם יש לי באן לשבוע אז אני יחכה שבוע שירד לי. תודה אחשלי והמשך יום נעים.

נערך היום על-ידי Noam14512

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפני 47 דקות Noam14512 אמר:

@Sagiv הייתי רוצה להגיד לך משהו , איך שהתנהגתי אליך. התנהגות שלי הייתה מגעילה מאוד ואין לי הצורך להתנהג ככה למישהו שמשקיע תחיים שלו בשרת . והייתי רוצה לבקש סליחה ממך מאוד , לא הייתי לי כוונה לריב איתך רק להסביר לך משהו. וכנראה פירשת את זה לא נכון וקצת..... קרה מה שקרה אז אני מבקש סליחה ענקית ממך... ולא אקרה יותר ואם יש לי באן לשבוע אז אני יחכה שבוע שירד לי. תודה אחשלי והמשך יום נעים.

אני מקבל את ההתנצלות הפעם הזאת פעם הבאה זה לא יסלח ואני מקווה שתשתנה ותקבל מה שההנהלה קובעת ומציבה לך בלי בעיות ושטויות כפי שעשית
מה שקרה באמת הכעיס אותי אבל עכשיו שבאת והתנצלת זה הדבר הכי גדול שיכלת לעשות אבל פעם הבאה עדיף לך שזה לא יקרה שוב המשך יום טוב. ננעל.

בברכה, שגיב - מנהל בכיר ואחראי טורנירים.
דיסקורד: Sagiv#2016

sb.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• Sagiv locked this אשכול
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...