עבור לתוכן
עדכוני הקהילה:
  • ברוכים הבאים לפורום של קהילת סוויפט איי-אל, נא לקרוא את החוקים שלנו!
  • שרתי הפייבאם שלנו פתוחים לקהל הרחב! מוזמנים להיכנס ולשחק!
  • קהילות הראסט והמיינקראפט שלנו מושבתות עד להודעה חדשה, עמכם הסליחה
  • המשך גלישה נעימה!

פיבאן סתם ותלונה על אדמין

PonyTrap

Recommended Posts

השם שלכם: רום

הסטים פרופיל/איידי שלכםhttps://steamcommunity.com/id/IiIArtwork/

השם של חבר הצוות: Knox

פרופיל סטים/איידי של איש הצוותhttps://steamcommunity.com/id/K-nox/

מה הדרגה של איש הצוות: אדמין

באיזה שרת זה קרה: roleplay

ספרו לנו כמה שיותר על הבעיה: התלוננו עליי שאני נכנס לבד בבנק רוב (שקר) וטענו שיש רקורד...

האדמין שיגר אותי באמצע הבנק רוב והרס לכל הגאנג שלנו. ממה שהבנתי האדמין בכלל לא ראה את הרקורד לפני שהוא שיגר אותי ואמר "קודם מבררים". במקום לבזבז לי את הזמן הוא יכל פשוט לראות את הרקורד ולראות שמי שמתלונן משקר...

בכל מקרה הבן אדם שהתלונן עליי אמר לאדמין שאם אני לא מדבר בכבוד אליו הוא יהרוג אותי אז דפקתי לו כדור בראש ובטעות הרגתי את האדמין על הדרך כי הוא עמד באותו מקום. לאחר מכן האדמין אמר שאני מקבל באן ואמרתי לו בסדר. אני חיכיתי כבר איזה 10 דקות שאני מתחנן לאדמין שיתן לי כבר באן כי הוא מבזבז לי תזמן, אמרתי לו שיתן לי לצאת מהשרת לפחות והוא אמר לי שהבאן שלי רק יתארך אם אני אצא. התעצבני שהוא מבזבז לי תזמן אז עשיתי קיל בקונסול ויצאתי למסע הרג בשרת.

אני ממש לא מבין את האדמין הזה, נכון שאני צריך לקבל עונש על הפריקילים אבל ממש לא פיבאן.

ואתם צריכים גם להתחשב במצב שלי שהאדמין חונק אותי באדמין רום מלא זמן ולא נותן לי לעשות כלום.

האם יש לכם הוכחה.

האם אתם מוכנים לקבל עונש על זה שאתם מנסים "להפיל" איש צוות סתם: אם יש עונש יותר מפיבאן אז בכיף

נערך היום על-ידי PonyTrap

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רום צודק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הודעה הוסרה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לנעול

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום רום,
האדמין קיבל דיווח משחקן שאתה נכנס לבד לבנק בזמן שיש "שוד" האדמין זימן אותך לחד כדי לברר איתך את הנושא ולשמוע את הצד שלך.
לאחר מכן האדמין ניגש לצפות ברקורד של השחקן שדיווח עלייך. לאחר מכן אתה התעצבנת לקח שזומנת לבירור ששם הרגת במכוון את השחקן המתלונן וגם את האדמין שהיה בחדר.
לאחר מכן שוב זומנת לחדר האדמינים ושם בחרת לעשות Kill בקונסול יותר מפעם אחת (שזה ניצול באגים ובריחה משיחה עם אדמין) והתחלת הרצח המוני ברחבי השרת.
ועל כך קיבלת באן לשבוע שזה באן באן קצר בהשווה למה שהוללת בשרת. לאחר מכן אתה המשכת לקלל את האדמין בדיסקורד של הקהילה.

ולאחר שקיבלת מיוט בצא'ט ניצלת את העובדה שניתן לכתוב בצא'ט "פקודות לבוטים" ששם המשכת לקלל ועל קח קיבלת באן בדיסקורד וזו גם לא היית הפעם הראשונה שאתה מקלל בדיסקורד של הקהילה.
ובנוסף לכול זה אתה החלטת לקלל אישית את האדמין שלי בדיסקורד בצא'ט אישי וככה עשית גם לשחקן המתלונן שאיחלת לו שלל קללות קשות ביותר.

קהילת Swift-IL תגיב בחומרה לכל שחקן אשר יחליט להתנהג בצורה כל כך בזוייה לצוות ההנהלה ולקהילת השחקנים שלה!

בברכה ניר, מנהל שרת הרול פליי.  spacer.png

ניתן לנעול את התלונה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• Sharon locked this אשכול
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...